3D mapa Três Vendas

Satelitní mapa Três Vendas

název bez diakritiky: Tres Vendas
správní zařazení: Conceica.D Feira, Bahia, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 12° 33' 0" South, 38° 58' 0" West

Três Vendas a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Tres VendasVítejte na stránce věnované satelitní mapě Três Vendas. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Tres Vendas, administrativně je místo zařazeno do oblasti Conceica.D Feira, Bahia, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 12° 33' 0" South, 38° 58' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Três Vendas v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Três Vendas

Hotely Três Vendas: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Três Vendas: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Três Vendas, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Três Vendas Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Três Vendas. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Três Vendas

3D mapa Três Vendas v Google Earth

satelitní 3D mapa Três Vendas, Brazílie

3D mapa Três VendasGoogle Earth – podívejte se na Três Vendas z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Três Vendas dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Três Vendas shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Três Vendas, Brazílie v Google Earth »

Letiště Três Vendas a okolí

Letiště ve městě Três Vendas a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Três Vendas říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Três Vendas (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Três Vendas a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Três Vendas

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Três Vendas: textový odkaz

satelitní mapu Três Vendas: obrázkový odkaz

satelitní mapu Três Vendas

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Três Vendas: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Três Vendas: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Três Vendas: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Metel v oblasti Hannover, Hannover, Niedersachsen, Německo
  2. Tongerlo-Saint-Norbert v oblasti Haut-Zaire, Demokratická republika Kongo (Zair)
  3. Los Espinos v oblasti San Buena Ventura, Usulutan, Salvador

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.