3D mapa Lençóis

Satelitní mapa Lençóis

název bez diakritiky: Lencois
správní zařazení: Lencois, Bahia, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 12° 34' 0" South, 41° 23' 0" West

Lençóis a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa LencoisVítejte na stránce věnované satelitní mapě Lençóis. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Lencois, administrativně je místo zařazeno do oblasti Lencois, Bahia, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 12° 34' 0" South, 41° 23' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Lençóis v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Lençóis

Hotely Lençóis: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Lençóis: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Lençóis, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Lençóis Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Lençóis. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Lençóis

3D mapa Lençóis v Google Earth

satelitní 3D mapa Lençóis, Brazílie

3D mapa LençóisGoogle Earth – podívejte se na Lençóis z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Lençóis dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Lençóis shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Lençóis, Brazílie v Google Earth »

Letiště Lençóis a okolí

Letiště ve městě Lençóis a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Lençóis říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Lençóis (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Lençóis a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Lençóis

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Lençóis: textový odkaz

satelitní mapu Lençóis: obrázkový odkaz

satelitní mapu Lençóis

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Lençóis: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Lençóis: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Lençóis: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Novaya Pezova v oblasti Dedovichskiy rayon, Pskovskaya Oblast, Rusko
  2. Heruz-e Bala v oblasti Kerman, Írán
  3. Martillue v oblasti Huesca, Aragon, Španělsko
  4. Asuet v oblasti NDjamena, Chari-Baguimi, Čad

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.