3D mapa Queimadinhas

Satelitní mapa Queimadinhas

název bez diakritiky: Queimadinhas
správní zařazení: Marcionilio Souz, Bahia, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 13° 3' 0" South, 40° 45' 0" West

Queimadinhas a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa QueimadinhasVítejte na stránce věnované satelitní mapě Queimadinhas. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Queimadinhas, administrativně je místo zařazeno do oblasti Marcionilio Souz, Bahia, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 13° 3' 0" South, 40° 45' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Queimadinhas v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Queimadinhas

Hotely Queimadinhas: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Queimadinhas: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Queimadinhas, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Queimadinhas Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Queimadinhas. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Queimadinhas

3D mapa Queimadinhas v Google Earth

satelitní 3D mapa Queimadinhas, Brazílie

3D mapa QueimadinhasGoogle Earth – podívejte se na Queimadinhas z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Queimadinhas dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Queimadinhas shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Queimadinhas, Brazílie v Google Earth »

Letiště Queimadinhas a okolí

Letiště ve městě Queimadinhas a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Queimadinhas říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Queimadinhas (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Queimadinhas a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Queimadinhas

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Queimadinhas: textový odkaz

satelitní mapu Queimadinhas: obrázkový odkaz

satelitní mapu Queimadinhas

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Queimadinhas: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Queimadinhas: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Queimadinhas: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Karim Kandi v oblasti Kordestan, Írán
  2. Ban Nong I Loeng v oblasti Surin, Northeastern, Thajsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.