3D mapa Tijuca

Satelitní mapa Tijuca

název bez diakritiky: Tijuca
správní zařazení: Mucuge, Bahia, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 12° 43' 0" South, 41° 33' 0" West

Tijuca a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa TijucaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Tijuca. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Tijuca, administrativně je místo zařazeno do oblasti Mucuge, Bahia, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 12° 43' 0" South, 41° 33' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Tijuca v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Tijuca

Hotely Tijuca: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Tijuca: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Tijuca, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Tijuca Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Tijuca. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Tijuca

3D mapa Tijuca v Google Earth

satelitní 3D mapa Tijuca, Brazílie

3D mapa TijucaGoogle Earth – podívejte se na Tijuca z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Tijuca dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Tijuca shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Tijuca, Brazílie v Google Earth »

Letiště Tijuca a okolí

Letiště ve městě Tijuca a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Tijuca říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Tijuca (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Tijuca a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Tijuca

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Tijuca: textový odkaz

satelitní mapu Tijuca: obrázkový odkaz

satelitní mapu Tijuca

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Tijuca: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Tijuca: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Tijuca: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Bazas v oblasti Langon, Gironde, Aquitaine, Francie
  2. Stancici v oblasti Srbija, Srbsko a Černá Hora
  3. Ban Xesavang v oblasti Phine, Savannakhet, Laos
  4. San Lorenzo v oblasti Torino, Piemonte, Itálie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.