3D mapa Ribeirão de Cima

Satelitní mapa Ribeirão de Cima

název bez diakritiky: Ribeirao de Cima
správní zařazení: Piata, Bahia, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 13° 13' 0" South, 41° 55' 0" West

Ribeirão de Cima a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ribeirao de CimaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ribeirão de Cima. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ribeirao de Cima, administrativně je místo zařazeno do oblasti Piata, Bahia, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 13° 13' 0" South, 41° 55' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ribeirão de Cima v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ribeirão de Cima

Hotely Ribeirão de Cima: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ribeirão de Cima: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ribeirão de Cima, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ribeirão de Cima Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ribeirão de Cima. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ribeirão de Cima

3D mapa Ribeirão de Cima v Google Earth

satelitní 3D mapa Ribeirão de Cima, Brazílie

3D mapa Ribeirão de CimaGoogle Earth – podívejte se na Ribeirão de Cima z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ribeirão de Cima dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ribeirão de Cima shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ribeirão de Cima, Brazílie v Google Earth »

Letiště Ribeirão de Cima a okolí

Letiště ve městě Ribeirão de Cima a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ribeirão de Cima říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ribeirão de Cima (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ribeirão de Cima a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ribeirão de Cima

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ribeirão de Cima: textový odkaz

satelitní mapu Ribeirão de Cima: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ribeirão de Cima

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ribeirão de Cima: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ribeirão de Cima: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ribeirão de Cima: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Qiangtou v oblasti Fugu, Shaanxi, Čína
  2. Zarzal v oblasti Sn Juan Ermita, Chiquimula, Guatemala
  3. Aubigny v oblasti Moulins, Allier, Auvergne, Francie
  4. Darfork v oblasti Perry County, Kentucky, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.