3D mapa Algodões

Satelitní mapa Algodões

název bez diakritiky: Algodoes
správní zařazení: Quijingue, Bahia, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 10° 42' 0" South, 39° 3' 0" West

Algodões a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa AlgodoesVítejte na stránce věnované satelitní mapě Algodões. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Algodoes, administrativně je místo zařazeno do oblasti Quijingue, Bahia, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 10° 42' 0" South, 39° 3' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Algodões v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Algodões

Hotely Algodões: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Algodões: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Algodões, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Algodões Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Algodões. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Algodões

3D mapa Algodões v Google Earth

satelitní 3D mapa Algodões, Brazílie

3D mapa AlgodõesGoogle Earth – podívejte se na Algodões z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Algodões dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Algodões shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Algodões, Brazílie v Google Earth »

Letiště Algodões a okolí

Letiště ve městě Algodões a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Algodões říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Algodões (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Algodões a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Algodões

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Algodões: textový odkaz

satelitní mapu Algodões: obrázkový odkaz

satelitní mapu Algodões

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Algodões: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Algodões: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Algodões: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Olho-d'Agua v oblasti Anapuros, Maranhao, Brazílie
  2. Hassop v oblasti Derbyshire County, East Midlands, England, Velká Británie
  3. Gilliam v oblasti Caddo Parish, Louisiana, Spojené státy americké
  4. Unter Reichenbach v oblasti Ortenaukreis, Freiburg, Baden-Wurttemberg, Německo

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.