3D mapa Palmeira

Satelitní mapa Palmeira

název bez diakritiky: Palmeira
správní zařazení: Rio Real, Bahia, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 11° 41' 0" South, 37° 52' 0" West

Palmeira a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa PalmeiraVítejte na stránce věnované satelitní mapě Palmeira. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Palmeira, administrativně je místo zařazeno do oblasti Rio Real, Bahia, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 11° 41' 0" South, 37° 52' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Palmeira v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Palmeira

Hotely Palmeira: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Palmeira: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Palmeira, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Palmeira Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Palmeira. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Palmeira

3D mapa Palmeira v Google Earth

satelitní 3D mapa Palmeira, Brazílie

3D mapa PalmeiraGoogle Earth – podívejte se na Palmeira z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Palmeira dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Palmeira shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Palmeira, Brazílie v Google Earth »

Letiště Palmeira a okolí

Letiště ve městě Palmeira a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Palmeira říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Palmeira (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Palmeira a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Palmeira

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Palmeira: textový odkaz

satelitní mapu Palmeira: obrázkový odkaz

satelitní mapu Palmeira

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Palmeira: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Palmeira: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Palmeira: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Pinhou v oblasti Duekoue, Duekoue, Pobřeží slonoviny
  2. Puncakjaya v oblasti Bandung, Jawa Barat, Indonésie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.