3D mapa Belmonte

Satelitní mapa Belmonte

název bez diakritiky: Belmonte
správní zařazení: Independencia, Ceara, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 5° 41' 0" South, 40° 16' 0" West

Belmonte a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BelmonteVítejte na stránce věnované satelitní mapě Belmonte. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Belmonte, administrativně je místo zařazeno do oblasti Independencia, Ceara, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 5° 41' 0" South, 40° 16' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Belmonte v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Belmonte

Hotely Belmonte: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Belmonte: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Belmonte, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Belmonte Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Belmonte. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Belmonte

3D mapa Belmonte v Google Earth

satelitní 3D mapa Belmonte, Brazílie

3D mapa BelmonteGoogle Earth – podívejte se na Belmonte z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Belmonte dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Belmonte shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Belmonte, Brazílie v Google Earth »

Letiště Belmonte a okolí

Letiště ve městě Belmonte a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Belmonte říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Belmonte (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Belmonte a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Belmonte

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Belmonte: textový odkaz

satelitní mapu Belmonte: obrázkový odkaz

satelitní mapu Belmonte

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Belmonte: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Belmonte: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Belmonte: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Melzac v oblasti Aurillac, Cantal, Auvergne, Francie
  2. Skakun v oblasti Kastorenskiy rayon, Kurskaya Oblast, Rusko
  3. Rajasingamangalam v oblasti Ramanathapuram, Tamil Nadu, Indie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.