3D mapa Lagoinha

Satelitní mapa Lagoinha

název bez diakritiky: Lagoinha
správní zařazení: Afonso Claudio, Espiritu Santo, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 20° 14' 0" South, 41° 4' 0" West

Lagoinha a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa LagoinhaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Lagoinha. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Lagoinha, administrativně je místo zařazeno do oblasti Afonso Claudio, Espiritu Santo, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 20° 14' 0" South, 41° 4' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Lagoinha v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Lagoinha

Hotely Lagoinha: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Lagoinha: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Lagoinha, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Lagoinha Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Lagoinha. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Lagoinha

3D mapa Lagoinha v Google Earth

satelitní 3D mapa Lagoinha, Brazílie

3D mapa LagoinhaGoogle Earth – podívejte se na Lagoinha z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Lagoinha dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Lagoinha shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Lagoinha, Brazílie v Google Earth »

Letiště Lagoinha a okolí

Letiště ve městě Lagoinha a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Lagoinha říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Lagoinha (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Lagoinha a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Lagoinha

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Lagoinha: textový odkaz

satelitní mapu Lagoinha: obrázkový odkaz

satelitní mapu Lagoinha

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Lagoinha: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Lagoinha: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Lagoinha: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. San Potito v oblasti LAquila, Abruzzo, Itálie
  2. Rodgers Forge v oblasti Baltimore County, Maryland, Spojené státy americké
  3. Caine v oblasti Bilbao, Potosi, Bolívie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.