loading

Espiritu Santo: hotely – rezervujte si hotel v oblasti Espiritu Santo

Hotely Espiritu Santo – nejoblíbenější cíle cest

Na tuto stránku jsme vybrali některá oblíbená města v oblasti Espiritu Santo. Další města v oblasti Espiritu Santo – viz mapa Espiritu Santo.

Rezervujte si hotel Espiritu Santo on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Uvádíme vybrané hotely v oblíbených městech oblasti Espiritu Santo. Hotely v dalších městech můžete najít pomocí předchozího formuláře.

Hotely Vitória

Vitória leží v oblasti Vitoria, Espiritu Santo, Brazílie (viz mapa Vitória).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Vitoria (navštivte průvodce hotely Vitória pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Vitoria je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Vitoria

další hotely Vitória »
Bristol Quartier Latin: fotografie

Bristol Quartier Latin ***

Nachází se vedle Namorados Beach v Vitória, Espírito Santo, tento hotel nabízí bazén, saunu a apartmány s balkonem. Bezplatné Wi-Fi je k dispozici.

Best Western Pier Vitória Hotel: fotografie

Best Western Pier Vitória Hotel ****

Ideální oceán přední umístění a dobře vybavené pokoje jsou nabízeny v Best Western. S výhledem na malebné Camburi Beach, je to moderní zařízení patří posilovna, bezplatné Wi-Fi a bezplatné parkování.

Hotel Canto do Sol: fotografie

Hotel Canto do Sol ****

Tváří v tvář Camburi pláž ve městě Vitoria, Canto do Sol má kruhový bazén s sunloungers. Nabízí room servis, obchody ve vestibulu a snídaně formou bufetu v restauraci. Wi-Fi je zdarma.

Hotely Conceição da Barra

Conceição da Barra leží v oblasti Conceicao Barra, Espiritu Santo, Brazílie (viz mapa Conceição da Barra).

Seznam hotelů Conceicao da Barra . Podrobná satelitní mapa Conceicao da Barra je na samostatné stránce.

Hotely Conceicao da Barra

hotely Conceição da Barra »
Porto Marlin Hotel: fotografie

Porto Marlin Hotel *

Nachází se 100 metrů od Praia da Barra Beach, Porto Marlin nabízí bezplatné Wi-Fi, venkovní bazén a sauna. Conceição da Barra města je 2 km daleko a Praia de Guaxindiba Pláž je 3 km daleko.

Pousada Mirante: fotografie

Pousada Mirante

Nachází se na písku Guaxindiba Beach Pousada Mirante se nachází bazén s výhledem na moře, sportovní hřiště a gril. Nabízí bezplatné Wi-Fi, snídaně formou bufetu a parkování zdarma.

Pousada do Sol: fotografie

Pousada do Sol

Nachází se na Guaxindiba Beach Pousada do Sol nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi a parkování zdarma. Má venkovní bazén, regionální restaurace, zahrady a fitness centrum.

Hotely Vítor Hugo

Vítor Hugo leží v oblasti Domingos Martins, Espiritu Santo, Brazílie (viz mapa Vítor Hugo).

Seznam hotelů Vitor Hugo . Podrobná satelitní mapa Vitor Hugo je na samostatné stránce.

Hotely Vitor Hugo

hotely Vítor Hugo »
Pousada Vale Du'Carmo: fotografie

Pousada Vale Du'Carmo

Tento venkovský Inn je k dispozici soukromé chaty na státní Pedra Azul Park Hilltop. Nabízí vyhlídkové trasy les, zařízený sluneční terasa nastavit v kvetoucích zahradách a parkování zdarma.

Pousada dos Pinhos: fotografie

Pousada dos Pinhos

Obsahuje 2 bazény, bezplatné Wi-Fi a tenisový kurt, Pousada dos Pinhos je jen 2 km od Estadual da Pedra Azul Park. Nabízí saunu, dětské hřiště a fotbalové hřiště.

Hotely Itaúnas

Itaúnas leží v oblasti Conceicao Barra, Espiritu Santo, Brazílie (viz mapa Itaúnas).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Itaunas (navštivte průvodce hotely Itaúnas pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Itaunas je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Itaunas

další hotely Itaúnas »
Pousada Flores: fotografie

Pousada Flores

Nachází se 400 metrů od hlavního náměstí, v Itaúnas, Pousada Flores nabízí klimatizované pokoje s vlastní koupelnou. Pláže je 800 metrů.

Pousada Casa da Praia: fotografie

Pousada Casa da Praia

Nachází se 400 metrů od centrálního náměstí a 700 metrů od Itaúnas Beach, Casa da Praia nabízí klimatizované pokoje s balkonem a výhledem na zahradu. Snídaně formou bufetu je k dispozici.

Pousada Vila Morena: fotografie

Pousada Vila Morena

Jen 800 metrů od pláže Itaúnas, Vila Morena je venkovní bazén, sauna a herna s kulečníkem. Nabízí denní snídaně formou bufetu a klimatizované pokoje. S balkonem, všechny pokoje jsou klimatizované.

Hotely Anchieta

Anchieta leží v oblasti Anchieta, Espiritu Santo, Brazílie (viz mapa Anchieta).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Anchieta (navštivte průvodce hotely Anchieta pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Anchieta je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Anchieta

další hotely Anchieta »
Hotel Pontal De Ubu: fotografie

Hotel Pontal De Ubu ***

Tento samotě areál nabízí úchvatné výhledy na oceán a je jen 100 metrů od pláže Ubu, Espirito Santo nejkrásnějších pobřeží. Má venkovní bazén, tenisový kurt a bezplatné Wi-Fi.

Swisshotel International: fotografie

Swisshotel International ***

Swisshotel International nabízí bezkonkurenční přímořské poloze, s panoramatickým výhledem na Parati a Ubu Beach. Je vybaven švýcarské a rybí restaurace, venkovní bazén, bar a bezplatné Wi-Fi.

Hotel Aquario De Ubu: fotografie

Hotel Aquario De Ubu **

Jen 2 bloky od pláže Anchieta Ubu se, tento hotel nabízí pokoje s balkonem s výhledem na město, moře nebo do zahrady. Má bazén, tenisový kurt a bezplatné Wi-Fi. Klimatizované pokoje v Aquário de Ubu jsou světlé a prostorné.

Hotely Vila Velha

Vila Velha leží v oblasti Vila Velha, Espiritu Santo, Brazílie (viz mapa Vila Velha).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Vila Velha (navštivte průvodce hotely Vila Velha pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Vila Velha je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Vila Velha

další hotely Vila Velha »
Quality Suites Vila Velha: fotografie

Quality Suites Vila Velha ****

V ideálním případě se nachází na Praia da Costa Beach, Quality Suites Vila Velha je venkovní bazén s terasou a bar u bazénu. Má také fitness centrum a sauna. Všechny apartmány jsou balkony a ploché obrazovky-TV s DVD přehrávačem.

Transamerica Classic Pasargada: fotografie

Transamerica Classic Pasargada ****

Vila Velha je nejzalidněnější kraj ve státě, jež předčí i hlavní město Victoria, která je 5 km od města.

Hostess Hotel: fotografie

Hostess Hotel ***

Toto přímořské Hotel nabízí střešní bazén s panoramatickým výhledem na Costa Beach. Je to 13 km od Vitoria Eurico de Aguiar Salles letiště a nabízí bezplatné Wi-Fi a parkování.

Hotely Guarapari

Guarapari leží v oblasti Guarapari, Espiritu Santo, Brazílie (viz mapa Guarapari).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Guarapari (navštivte průvodce hotely Guarapari pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Guarapari je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Guarapari

další hotely Guarapari »
Hotel Meaípe: fotografie

Hotel Meaípe ****

Jen 50 metrů od pláže Meaípe Guarapari, tento hotel nabízí vodní park s bazény a tobogány. Nabízí prostor kino, dětské hřiště a gril. V restauraci se podávají snídaně formou bufetu.

Hotel da Léa: fotografie

Hotel da Léa ****

Přímo na pláži Meaípe Guarapari je, Hotel da Lea má posilovna, dětské hřiště a vnitřní a venkovní bazény. Sluneční terasa s výhledem na pláž. Wi-Fi a parkování jsou zdarma.

Porto Do Sol Hotel: fotografie

Porto Do Sol Hotel ****

Porto do Sol nabízí bezkonkurenční polohou přímo u pláže na pláži Morro, známý pro své ideální podmínky potápění. Jeho volný čas nabitý vybavení patří 2 bazény, tenisový kurt a tělocvična.

Hotely Meaípe

Meaípe leží v oblasti Guarapari, Espiritu Santo, Brazílie (viz mapa Meaípe).

Seznam hotelů Meaipe . Podrobná satelitní mapa Meaipe je na samostatné stránce.

Hotely Meaipe

hotely Meaípe »
Violeta Meaipe Hotel: fotografie

Violeta Meaipe Hotel **

Idylicky nachází přímo na pláži Meaípe Tento hotel se nachází nedaleko pláže a centra Enseada Garapari. Je vybaven panoramatickou střešní restauraci, parkování zdarma a bezplatný přístup k internetu.

Pousada Do Sol: fotografie

Pousada Do Sol

V ideálním případě se nachází pouhých 50 metrů od bílých dunách Guarapari je Meaípe Beach Pousada do Sol nabízí bazén, saunu a regionální restaurace. Wi-Fi a parkování jsou zdarma.

Pousada Vista Bela: fotografie

Pousada Vista Bela

Pousada Bela Vista nabízí praktické pokoje s malebné přímořské poloze, jen 300 metrů od Meaipe Beach. Služby jsou bezplatné parkování a 24-hodinová recepce. Pokoje v hotelu Pousada Vista Bela mít jednoduché zařízení s dlažba.

Hotely Domingos Martins

Domingos Martins leží v oblasti Domingos Martins, Espiritu Santo, Brazílie (viz mapa Domingos Martins).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Domingos Martins (navštivte průvodce hotely Domingos Martins pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Domingos Martins je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Domingos Martins

další hotely Domingos Martins »
Aroso Paço Hotel: fotografie

Aroso Paço Hotel *****

S působivou architekturou v řeckém stylu, se Aroso Paço nachází v krásném Pedra Azul v horském prostředí. Je vybaven vyhřívaný venkovní bazén s panoramatickým výhledem, gurmánskou restauraci a několik sportovních zařízení.

Hotel Fazenda Parque do China: fotografie

Hotel Fazenda Parque do China ***

Díky lanovkou, mini farmu a vodní park s tobogány, Parque se Čína sedí v kopcích Domingos Martins se. Nabízí bezplatné Wi-Fi a zajišťuje buggy jízdy a vlakové cesty.

Hotel Eco da Floresta: fotografie

Hotel Eco da Floresta ***

V chráněné lesní oblasti, Eco da Floresta se nachází 5 km od Pedra da Village Azul. To nabízí různé volnočasové aktivity a ekoturistika, včetně tenisových kurtů a jízdu na koni.

Hotely Linhares

Linhares leží v oblasti Linhares, Espiritu Santo, Brazílie (viz mapa Linhares).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Linhares (navštivte průvodce hotely Linhares pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Linhares je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Linhares

další hotely Linhares »
Hotel Arezzu: fotografie

Hotel Arezzu ***

Se saunou, klimatizované pokoje a TV-místnost s časopisy a novinami, Arezzu, je 850 metrů od centra Linhares. Prostorná restaurace nabízí denní bufet. Wi-Fi je zdarma.

Pratti Hotel: fotografie

Pratti Hotel ***

Nachází se v centru Linhares, Pratti Hotel je 15 minut jízdy od Praia Minotauro Beach. Nabízí klimatizované pokoje, pokojová služba a 24 hodin denně servis. Lagoa Juparana centrum je 15 km daleko.

Treviso Apart Hotel: fotografie

Treviso Apart Hotel ***

Tento hotel je v centru Linhares 's, 1000 metrů od autobusového nádraží a jeho okolí nákupní zóna. Nabízí klimatizované pokoje, bezplatné Wi-Fi a snídaně. 24 hodin denně zajišťuje pokojová služba.

Hotely Espiritu Santo: rezervace ubytování

Poloha oblasti Espiritu Santo

– viz mapa Espiritu Santo »

Espiritu Santo leží ve státě Brazílie.

Rezervace ubytování: Espiritu Santo – žádné rezervační poplatky, garance nejnižší ceny

Rezervace ubytování on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů v oblasti Espiritu Santo, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů. Na této stránce uvádíme přehled hotelů v oblasti Espiritu Santo.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování v oblasti Espiritu Santo Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Recenze hotelů Espiritu Santo – viz záložka "Hodnocení hostů" prezentace jednotlivých hotelů. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely v oblasti Espiritu Santo. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu některých hotelů v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.