3D mapa Ferruginha

Satelitní mapa Ferruginha

název bez diakritiky: Ferruginha
správní zařazení: Mantenopolis, Espiritu Santo, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 18° 54' 0" South, 41° 14' 0" West

Ferruginha a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa FerruginhaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ferruginha. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ferruginha, administrativně je místo zařazeno do oblasti Mantenopolis, Espiritu Santo, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 18° 54' 0" South, 41° 14' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ferruginha v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ferruginha

Hotely Ferruginha: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ferruginha: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ferruginha, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ferruginha Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ferruginha. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ferruginha

3D mapa Ferruginha v Google Earth

satelitní 3D mapa Ferruginha, Brazílie

3D mapa FerruginhaGoogle Earth – podívejte se na Ferruginha z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ferruginha dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ferruginha shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ferruginha, Brazílie v Google Earth »

Letiště Ferruginha a okolí

Letiště ve městě Ferruginha a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ferruginha říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ferruginha (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ferruginha a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ferruginha

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ferruginha: textový odkaz

satelitní mapu Ferruginha: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ferruginha

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ferruginha: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ferruginha: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ferruginha: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Lothard v oblasti Baranya, Maďarsko
  2. Casal di Principe v oblasti Caserta, Campania, Itálie
  3. San Antonio v oblasti Garcia, Nuevo Leon, Mexiko
  4. Ungwan Kwalo v oblasti Makarfi, Kaduna, Nigérie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.