loading

Brazílie: luxusní hotely – rezervujte si luxusní hotel ve státě Brazílie

Luxusní hotely Brazílie – nejoblíbenější cíle cest

Na tuto stránku jsme vybrali některá oblíbená města ve státě Brazílie. Další města ve státu Brazílie – viz mapa Brazílie.

Rezervujte si luxusní hotel Brazílie on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Uvádíme vybrané luxusní hotely v oblíbených městech státu Brazílie. Luxusní hotely v dalších městech můžete najít pomocí předchozího formuláře. Přehled všech hotelů Brazílie, bez ohledu na úroveň luxusu, je obsahem průvodce hotely Brazílie.

Luxusní hotely Rio de Janeiro

Rio de Janeiro leží v oblasti Rio de Janeiro, Rio de Janeiro, Brazílie (viz mapa Rio de Janeiro).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Rio de Janeiro (navštivte průvodce luxusní hotely Rio de Janeiro pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Rio de Janeiro je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Rio de Janeiro

další luxusní hotely Rio de Janeiro »
Hotel Intercontinental Rio: fotografie

Hotel Intercontinental Rio *****

Hotel Intercontinental Rio má luxusní ubytování v blízkosti São Conrado Beach. Je vybaven venkovním bazénem a lázeňské procedury nabízejí krásy. On-site zařízení patří výhodný obchod a salon krásy.

Sheraton Barra Hotel & Suites: fotografie

Sheraton Barra Hotel & Suites *****

Nachází se na nábřeží v Barra da Tijuca Beach, luxusní Sheraton Barra Hotel & Suites nabízí prostorné pokoje a apartmány s balkonem stojí oceánu.

Sheraton Rio Hotel & Resort: fotografie

Sheraton Rio Hotel & Resort *****

5-hvězdičkový Sheraton Rio Hotel & Resort má efektní umístění na nábřeží Ipanema, poskytuje exkluzivní přístup k bezpečné oblasti na pláži.

Luxusní hotely São Paulo

São Paulo leží v oblasti Sao Paulo, Sao Paulo, Brazílie (viz mapa São Paulo).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Sao Paulo (navštivte průvodce luxusní hotely São Paulo pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Sao Paulo je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Sao Paulo

další luxusní hotely São Paulo »
Ca'd'Oro Grand Hotel: fotografie

Ca'd'Oro Grand Hotel *****

Slavnostně otevřen v roce 1953, Ca'd'Oro Grand Hotel je prvním 5-hvězdičkový hotel v São Paulo, nabízí okouzlující dekor ve všech jejích ambiances a velkou sbírku umění ve společných prostorách.

Gran Estanplaza São Paulo: fotografie

Gran Estanplaza São Paulo *****

Nachází se mezi Berrini a Nações Unidas cesty, 5-hvězdičkový Gran Estanplaza São Paulo nabízí luxusní služby v impozantní budově, kde je klasické architektury v kombinaci s brazilskou výzdobou.

Tivoli São Paulo - Mofarrej: fotografie

Tivoli São Paulo - Mofarrej *****

5-hvězdičkový Tivoli São Paulo Moffarej leží nedaleko Paulista Avenue, v samém srdci elegantní čtvrti Jardins, nabízí-stylově zařízených pokojích a luxusních lázní pro náročné hosty. Prvky Spa je jedním z hotelu zajímavosti.

Luxusní hotely Fortaleza

Fortaleza leží v oblasti Brazílie (viz mapa Fortaleza).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Fortaleza (navštivte průvodce luxusní hotely Fortaleza pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Fortaleza je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Fortaleza

další luxusní hotely Fortaleza »
Marina Park Hotel: fotografie

Marina Park Hotel *****

Nachází se v blízkosti pláže Iracema a jen 10-minutové chůze od centrální trh v Fortaleza, this 5-hvězdičkový hotel nabízí luxusní ubytování a vynikající zařízení pro volný čas.

Vila Galé Fortaleza: fotografie

Vila Galé Fortaleza *****

5-hvězdičkový Vila Galé Fortaleza se pyšní krásnou nábřeží umístění v Fortaleza, pouhých 10 minut jízdy od renomovaných Beira Mar Avenue.

Oasis Atlantico Imperial: fotografie

Oasis Atlantico Imperial *****

Část komplexu Oasis Fortaleza je Atlântico, this 5-hvězdičkový luxusní hotel se nachází na pláži Beira Mar avenue, naproti slavné Mereiles trhu řemeslné Beach.

Luxusní hotely Belo Horizonte

Belo Horizonte leží v oblasti Belo Horizonte, Minas Gerais, Brazílie (viz mapa Belo Horizonte).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Belo Horizonte (navštivte průvodce luxusní hotely Belo Horizonte pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Belo Horizonte je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Belo Horizonte

další luxusní hotely Belo Horizonte »
Ouro Minas Palace Hotel: fotografie

Ouro Minas Palace Hotel *****

Tento 5-hvězdičkový hotel nabízí bezplatné Wi-Fi, parkování zdarma a nachází se 10 minut jízdy od letiště Pampulha a 30 minut od mezinárodního letiště Confins. Ouro Minas Palace Hotel nabízí pokoje, které patří LCD televize, CD přehrávač, a pracovní plochu.

Mercure Belo Horizonte Lourdes: fotografie

Mercure Belo Horizonte Lourdes *****

Nachází se asi 1,5 km od centra, 3-star Mercure v Belo Horizonte Lourdes Vás zve k relaxaci v jasném a ubytování v krytém bazénu.

Mercure Apartments My Place Belo Horizonte: fotografie

Mercure Apartments My Place Belo Horizonte ****

The 4-star Mercure Apartments My Place se nachází v elegantní čtvrti SAVASSI v Belo Horizonte, asi 1 km od centra, 2 km od Mangabeiras park a 8 km od letiště Pampulha.

Luxusní hotely Salvador

Salvador leží v oblasti Salvador, Bahia, Brazílie (viz mapa Salvador).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Salvador (navštivte průvodce luxusní hotely Salvador pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Salvador je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Salvador

další luxusní hotely Salvador »
Sofitel Salvador: fotografie

Sofitel Salvador *****

Sofitel Salvador nabízí širokou škálu možností relaxace ve volném čase a pár minut autem od letiště, mezi bílé duny Abaete a Itapuã Beach.

Fiesta Bahia Hotel: fotografie

Fiesta Bahia Hotel *****

5-hvězdičkový Fiesta Bahia Hotel nabízí širokou škálu zařízení pro volný čas pro celou rodinu, včetně bazény, tenisové kurty, tělocvičnu, hernu a hřiště.

Deville Salvador: fotografie

Deville Salvador *****

5-hvězdičkový Deville Salvador nabízí velké zelené plochy s golfové hřiště, jezer a bazénů. Recepce je jen dva bloky od Itapuã Beach a 15-minut jízdy od letiště.

Luxusní hotely Curitiba

Curitiba leží v oblasti Curitiba, Parana, Brazílie (viz mapa Curitiba).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Curitiba (navštivte průvodce luxusní hotely Curitiba pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Curitiba je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Curitiba

další luxusní hotely Curitiba »
Bourbon Curitiba Convention Hotel: fotografie

Bourbon Curitiba Convention Hotel *****

Nachází se v centru města Curitiba je, Bourbon úmluvy Curitiba nabízí moderně zařízené pokoje s klimatizací a kabelová televize. K vybavení patří fitness centrum s krytým vyhřívaným bazénem.

Deville Rayon: fotografie

Deville Rayon *****

Deville Rayon je luxusní hotel se nachází v centru města Curitiba v Paraná. Nabízí prostorné vzduch-stabilizuje pokoje, bezplatné Wi-Fi a snídaně formou bufetu. Pokoje v Deville mají moderní vybavení a jsou vyzdobeny v měkké tóny.

Four Points By Sheraton Curitiba: fotografie

Four Points By Sheraton Curitiba *****

Nachází se v centru Curitiba, Sheraton Four Points je pouze 5-minut chůze od Curitaba Mall. Pokoje mají bezplatné Wi-Fi, a parkování zdarma je k dispozici na místě.

Luxusní hotely Brasília

Brasília leží v oblasti Brasilia, Goias, Brazílie (viz mapa Brasília).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Brasilia (navštivte průvodce luxusní hotely Brasília pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Brasilia je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Brasilia

další luxusní hotely Brasília »
Naoum Plaza Hotel: fotografie

Naoum Plaza Hotel *****

Na skvělém místě, Naoum je jeden blok od Patio Mall Brasília a 5-minut jízdy od brazilského Národního kongresu. Je vybaven moderně zařízenými pokoji a bazénem.

Bonaparte Bluepoint Hotel: fotografie

Bonaparte Bluepoint Hotel *****

Bonaparte nabízí vkusné apartmá v centru města Brasilia, 8 km od letiště Presidente Juscelino Kubitschek. Jeho moderní vybavení patří dobře vybavenou posilovnu a saunu.

Kubitschek Plaza Hotel: fotografie

Kubitschek Plaza Hotel *****

5-hvězdičkový Kubitschek Plaza nabízí ubytování 5 minut od Ministerios dos Esplanada, v Brasílii. K vybavení patří bazén, lázně a restaurace. Bezplatný internet a parkování zdarma je k dispozici.

Luxusní hotely Natal

Natal leží v oblasti Natal, Rio Grande do Norte, Brazílie (viz mapa Natal).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Natal (navštivte průvodce luxusní hotely Natal pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Natal je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Natal

další luxusní hotely Natal »
Best Western Premier Majestic Ponta Negra Beach: fotografie

Best Western Premier Majestic Ponta Negra Beach *****

Se může pochlubit pokoje s výhledem na moře, plus venkovní bazén, tento luxusní hotel se nachází v oblíbené oblasti Ponta Negra. Nabízí obchody, moderní posilovna, bar a restaurace. Wi-Fi a parkování jsou zdarma.

Ocean Palace Beach Resort & Bungalows: fotografie

Ocean Palace Beach Resort & Bungalows *****

Nachází se na nábřeží v Ponta Negra Beach, Ocean Palace Beach Resort & Bungalows nabízí velké bazény a mnoho dalších zařízení pro volný čas pro celou rodinu.

Serhs Natal Grand Hotel: fotografie

Serhs Natal Grand Hotel *****

Nachází se mezi pláže Ponta Negra a Areia Preta, a jen 12 km od mezinárodního letiště v Natalu, this 5-hvězdičkový hotel nabízí inovativní koncept v pohostinství.

Luxusní hotely Florianópolis

Florianópolis leží v oblasti Florianopolis, Santa Catarina, Brazílie (viz mapa Florianópolis).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Florianopolis (navštivte průvodce luxusní hotely Florianópolis pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Florianopolis je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Florianopolis

další luxusní hotely Florianópolis »
Sofitel Florianopolis: fotografie

Sofitel Florianopolis *****

Nachází se v Florianópolis na kouzelném ostrově Santa Catarina, this 5-hvězdičkový luxusní hotel se může pochlubit krásným výhledem na záliv a snadný přístup na pláž a klíčových kongresová centra.

Il Campanário Villagio Resort: fotografie

Il Campanário Villagio Resort *****

Nachází se 2-minutové chůze od Jurerê Beach, tento resort hotel nabízí bezplatné Wi-Fi, krytý a venkovní bazén a lázně. Každý luxusní apartmá má balkon a posezením.

Jurerê Beach Village: fotografie

Jurerê Beach Village *****

Jurerê Beach Village nabízí vzduch-stabilizuje pokojů a zařízení pro volný čas, které patří venkovní bazén a state-of-the-fitness centrum. Všechny pokoje mají bezplatné Wi-Fi. Všechny pokoje jsou vzduch-stabilizovat a mají moderní vybavení, jako je kabelová televize.

Luxusní hotely Búzios

Armação dos Búzios leží v oblasti Cabo Frio, Rio de Janeiro, Brazílie (viz mapa Búzios).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Armacao dos Buzios (navštivte průvodce luxusní hotely Armação dos Búzios pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Armacao dos Buzios je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Armacao dos Buzios

další luxusní hotely Búzios »
Casas Brancas Boutique Hotel & Spa: fotografie

Casas Brancas Boutique Hotel & Spa *****

Casas Brancas je luxusní butik hotel v Búzios s úžasnými výhledy na oceán z jeho velké terasy a některé z pokojů.

Le Relais La Borie: fotografie

Le Relais La Borie *****

Jen pár kroků od Geriba Beach v krásném letovisku s Búzios, tento 3-hvězdičkový hotel nabízí komfortní ubytování, nádherné francouzské restaurace a vynikající zařízení pro volný čas.

Hotel Atlântico Búzios Convention & Resort: fotografie

Hotel Atlântico Búzios Convention & Resort *****

Tváří v tvář Armação Beach, v blízkosti Orla Bardot a pár minut chůze od Kamenného ulice, Hotel Atlántico Búzios nabízí ubytování v pokojích v různých kategoriích a kapacity vedení komfort a útulnou atmosféru ve všech z nich.

Luxusní hotely Brazílie: rezervace ubytování

Rezervace ubytování: Brazílie: žádné rezervační poplatky, garance nejnižší ceny

Rezervace ubytování on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve státě Brazílie, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů. Na této stránce uvádíme přehled hotelů ve státě Brazílie.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve státě Brazílie Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve státě Brazílie. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu některých hotelů v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.