3D mapa Coceira

Satelitní mapa Coceira

název bez diakritiky: Coceira
správní zařazení: S.Q. Do Maranhao, Maranhao, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 3° 23' 26" South, 42° 56' 26" West

Coceira a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa CoceiraVítejte na stránce věnované satelitní mapě Coceira. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Coceira, administrativně je místo zařazeno do oblasti S.Q. Do Maranhao, Maranhao, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 3° 23' 26" South, 42° 56' 26" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Coceira v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Coceira

Hotely Coceira: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Coceira: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Coceira, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Coceira Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Coceira. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Coceira

3D mapa Coceira v Google Earth

satelitní 3D mapa Coceira, Brazílie

3D mapa CoceiraGoogle Earth – podívejte se na Coceira z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Coceira dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Coceira shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Coceira, Brazílie v Google Earth »

Letiště Coceira a okolí

Letiště ve městě Coceira a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Coceira říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Coceira (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Coceira a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Coceira

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Coceira: textový odkaz

satelitní mapu Coceira: obrázkový odkaz

satelitní mapu Coceira

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Coceira: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Coceira: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Coceira: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Selishche v oblasti Leshukonskiy rayon, Arkhangelskaya Oblast, Rusko
  2. Sarnowo Gory v oblasti Plonsk, Mazowieckie, Polsko
  3. Mourcourt v oblasti Hainaut, Wallonne, Belgie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.