3D mapa Coqueiro

Satelitní mapa Coqueiro

název bez diakritiky: Coqueiro
správní zařazení: Bonito, Mato Grosso do Sul, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 21° 13' 0" South, 56° 23' 0" West

Coqueiro a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa CoqueiroVítejte na stránce věnované satelitní mapě Coqueiro. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Coqueiro, administrativně je místo zařazeno do oblasti Bonito, Mato Grosso do Sul, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 21° 13' 0" South, 56° 23' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Coqueiro v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Coqueiro

Hotely Coqueiro: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Coqueiro: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Coqueiro, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Coqueiro Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Coqueiro. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Coqueiro

3D mapa Coqueiro v Google Earth

satelitní 3D mapa Coqueiro, Brazílie

3D mapa CoqueiroGoogle Earth – podívejte se na Coqueiro z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Coqueiro dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Coqueiro shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Coqueiro, Brazílie v Google Earth »

Letiště Coqueiro a okolí

Letiště ve městě Coqueiro a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Coqueiro říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Coqueiro (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Coqueiro a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Coqueiro

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Coqueiro: textový odkaz

satelitní mapu Coqueiro: obrázkový odkaz

satelitní mapu Coqueiro

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Coqueiro: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Coqueiro: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Coqueiro: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Abonamo v oblasti Eastern Highlands, Papua Nová Guinea
  2. Kruisken v oblasti Oost-Vlaanderen, Vlaanderen, Belgie
  3. Russells v oblasti Saint Elizabeth, Jamajka
  4. Fundacion de Peravia v oblasti Peravia, Dominikánská republika
  5. Boneh-ye Farz `Ali v oblasti Khuzestan, Írán
  6. Deh Twenty-seven v oblasti Tharparkar, Sind, Pákistán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.