3D mapa Sossêgo

Satelitní mapa Sossêgo

název bez diakritiky: Sossego
správní zařazení: Bonito, Mato Grosso do Sul, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 20° 51' 0" South, 56° 27' 0" West

Sossêgo a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa SossegoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Sossêgo. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Sossego, administrativně je místo zařazeno do oblasti Bonito, Mato Grosso do Sul, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 20° 51' 0" South, 56° 27' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Sossêgo v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Sossêgo

Hotely Sossêgo: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Sossêgo: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Sossêgo, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Sossêgo Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Sossêgo. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Sossêgo

3D mapa Sossêgo v Google Earth

satelitní 3D mapa Sossêgo, Brazílie

3D mapa SossêgoGoogle Earth – podívejte se na Sossêgo z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Sossêgo dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Sossêgo shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Sossêgo, Brazílie v Google Earth »

Letiště Sossêgo a okolí

Letiště ve městě Sossêgo a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Sossêgo říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Sossêgo (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Sossêgo a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Sossêgo

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Sossêgo: textový odkaz

satelitní mapu Sossêgo: obrázkový odkaz

satelitní mapu Sossêgo

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Sossêgo: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Sossêgo: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Sossêgo: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. An Thinh (4) v oblasti Tx.Quang Ngai, Quang Ngai, Vietnam
  2. Ban Huai Ling (1) v oblasti Ang Thong, Central, Thajsko
  3. Tuulirova v oblasti Lappi, Lappi, Finsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.