3D mapa Corguinho

Satelitní mapa Corguinho

název bez diakritiky: Corguinho
správní zařazení: Corguinho, Mato Grosso do Sul, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 19° 53' 0" South, 54° 52' 0" West

Corguinho a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa CorguinhoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Corguinho. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Corguinho, administrativně je místo zařazeno do oblasti Corguinho, Mato Grosso do Sul, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 19° 53' 0" South, 54° 52' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Corguinho v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Corguinho

Hotely Corguinho: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Corguinho: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Corguinho, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Corguinho Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Corguinho. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Corguinho

3D mapa Corguinho v Google Earth

satelitní 3D mapa Corguinho, Brazílie

3D mapa CorguinhoGoogle Earth – podívejte se na Corguinho z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Corguinho dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Corguinho shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Corguinho, Brazílie v Google Earth »

Letiště Corguinho a okolí

Letiště ve městě Corguinho a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Corguinho říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Corguinho (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Corguinho a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Corguinho

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Corguinho: textový odkaz

satelitní mapu Corguinho: obrázkový odkaz

satelitní mapu Corguinho

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Corguinho: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Corguinho: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Corguinho: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Turnertown v oblasti Simpson County, Kentucky, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.