3D satelitní mapa Corumbá v Google Earth

název bez diakritiky: Corumba
správní zařazení: Corumba, Mato Grosso do Sul, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 19° 1' 0" South, 57° 39' 0" West

Google Earth: Corumbá a okolí

Google Earth – mapa CorumbaVítejte na stránce věnované 3D satelitní mapě Corumbá. Zobrazené místo je známé jako Corumba, administrativně se řadí do oblasti Corumba, Mato Grosso do Sul, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu udávají souřadnice 19° 1' 0" South, 57° 39' 0" West.

Upozornění: v současnosti je plugin Google Earth pro zobrazení 3D mapy v prostředí webového prohlížeše dostupný pouze pro operační systémy Microsoft Windows XP a Vista.

Hotely Corumbá: rezervace ubytování

Rezervuje si hotel Corumbá on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Corumbá: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Corumbá, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Corumbá Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Corumbá. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

3D mapa Corumbá v Google Earth

podívejte se na 3D mapu Corumbá v aplikaci Google Earth

Google Earth – navštivte Corumbá Díky pluginu Google Earth můžete nyní unikátní 3D satelitní mapu Corumbá shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči. Podrobné satelitní snímky celé planety a mnoho užitečných funkcí nabízí aplikace Google Earth, kterou společnost Google poskytuje zdarma ke stažení. Pokud již máte program nainstalovaný, stačí jedno kliknutí na níže uvedený odkaz a rázem se ocitnete několik stovek metrů nad místem Corumbá. Prohlížení vyžaduje připojení k internetu. Prozkoumejte Corumbá a okolí z ptačí perspektivy!

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Corumbá říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Corumbá (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa4, včetně široké nabídky pro Corumbá a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších služeb. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.náhodná místa

  1. Copenhagen v oblasti Kobenhavn, Staden Kobenhavn, Dánsko
  2. El Tablon v oblasti Suchitoto, Cuscatlan, Salvador
  3. Zagorze v oblasti Tomaszow Mazowiecki, Lodzkie, Polsko
  4. Osco v oblasti Ticino, Tessin, Švýcarsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.