3D mapa São Bento Velho

Satelitní mapa São Bento Velho

název bez diakritiky: Sao Bento Velho
správní zařazení: P. Murtinho, Mato Grosso do Sul, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 20° 59' 0" South, 57° 30' 0" West

São Bento Velho a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Sao Bento VelhoVítejte na stránce věnované satelitní mapě São Bento Velho. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Sao Bento Velho, administrativně je místo zařazeno do oblasti P. Murtinho, Mato Grosso do Sul, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 20° 59' 0" South, 57° 30' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: São Bento Velho v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely São Bento Velho

Hotely São Bento Velho: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely São Bento Velho: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě São Bento Velho, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě São Bento Velho Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě São Bento Velho. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města São Bento Velho

3D mapa São Bento Velho v Google Earth

satelitní 3D mapa São Bento Velho, Brazílie

3D mapa São Bento VelhoGoogle Earth – podívejte se na São Bento Velho z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu São Bento Velho dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu São Bento Velho shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa São Bento Velho, Brazílie v Google Earth »

Letiště São Bento Velho a okolí

Letiště ve městě São Bento Velho a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích São Bento Velho říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast São Bento Velho (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro São Bento Velho a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu São Bento Velho

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu São Bento Velho: textový odkaz

satelitní mapu São Bento Velho: obrázkový odkaz

satelitní mapu São Bento Velho

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu São Bento Velho: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu São Bento Velho: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu São Bento Velho: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Binglian v oblasti Lingao, Hainan, Čína
  2. Puerto Arturo v oblasti El Congo, Santa Ana, Salvador

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.