3D mapa Pedro Dantas

Satelitní mapa Pedro Dantas

název bez diakritiky: Pedro Dantas
správní zařazení: Diamantino, Mato Grosso, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 12° 50' 0" South, 56° 11' 0" West

Pedro Dantas a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Pedro DantasVítejte na stránce věnované satelitní mapě Pedro Dantas. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Pedro Dantas, administrativně je místo zařazeno do oblasti Diamantino, Mato Grosso, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 12° 50' 0" South, 56° 11' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Pedro Dantas v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Pedro Dantas

Hotely Pedro Dantas: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Pedro Dantas: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Pedro Dantas, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Pedro Dantas Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Pedro Dantas. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Pedro Dantas

3D mapa Pedro Dantas v Google Earth

satelitní 3D mapa Pedro Dantas, Brazílie

3D mapa Pedro DantasGoogle Earth – podívejte se na Pedro Dantas z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Pedro Dantas dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Pedro Dantas shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Pedro Dantas, Brazílie v Google Earth »

Letiště Pedro Dantas a okolí

Letiště ve městě Pedro Dantas a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Pedro Dantas říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Pedro Dantas (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Pedro Dantas a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Pedro Dantas

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Pedro Dantas: textový odkaz

satelitní mapu Pedro Dantas: obrázkový odkaz

satelitní mapu Pedro Dantas

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Pedro Dantas: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Pedro Dantas: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Pedro Dantas: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Haji Rasul Bakhsh v oblasti Khuzdar, Baluchistan, Pákistán
  2. Rochester v oblasti Olmsted County, Minnesota, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.