3D mapa Rio Cartente

Satelitní mapa Rio Cartente

název bez diakritiky: Rio Cartente
správní zařazení: Alpercata, Minas Gerais, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 19° 1' 0" South, 42° 7' 0" West

Rio Cartente a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Rio CartenteVítejte na stránce věnované satelitní mapě Rio Cartente. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Rio Cartente, administrativně je místo zařazeno do oblasti Alpercata, Minas Gerais, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 19° 1' 0" South, 42° 7' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Rio Cartente v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Rio Cartente

Hotely Rio Cartente: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Rio Cartente: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Rio Cartente, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Rio Cartente Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Rio Cartente. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Rio Cartente

3D mapa Rio Cartente v Google Earth

satelitní 3D mapa Rio Cartente, Brazílie

3D mapa Rio CartenteGoogle Earth – podívejte se na Rio Cartente z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Rio Cartente dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Rio Cartente shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Rio Cartente, Brazílie v Google Earth »

Letiště Rio Cartente a okolí

Letiště ve městě Rio Cartente a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Rio Cartente říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Rio Cartente (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Rio Cartente a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Rio Cartente

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Rio Cartente: textový odkaz

satelitní mapu Rio Cartente: obrázkový odkaz

satelitní mapu Rio Cartente

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Rio Cartente: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Rio Cartente: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Rio Cartente: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. La Barbolla v oblasti Soria, Castilla y Leon, Španělsko
  2. Koul-li v oblasti Kang-Won-Do, Korejská republika
  3. Josbach v oblasti Marburg-Biedenkopf, Giesharpen, Hessen, Německo
  4. Vossmar v oblasti Warendorf, Munster, Nordrhein-Westfalen, Německo

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.