3D mapa Bom Jesus do Bagre

Satelitní mapa Bom Jesus do Bagre

název bez diakritiky: Bom Jesus do Bagre
správní zařazení: Belo Oriente, Minas Gerais, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 19° 18' 0" South, 42° 30' 0" West

Bom Jesus do Bagre a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Bom Jesus do BagreVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bom Jesus do Bagre. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Bom Jesus do Bagre, administrativně je místo zařazeno do oblasti Belo Oriente, Minas Gerais, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 19° 18' 0" South, 42° 30' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bom Jesus do Bagre v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bom Jesus do Bagre

Hotely Bom Jesus do Bagre: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bom Jesus do Bagre: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bom Jesus do Bagre, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bom Jesus do Bagre Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bom Jesus do Bagre. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Bom Jesus do Bagre

3D mapa Bom Jesus do Bagre v Google Earth

satelitní 3D mapa Bom Jesus do Bagre, Brazílie

3D mapa Bom Jesus do BagreGoogle Earth – podívejte se na Bom Jesus do Bagre z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bom Jesus do Bagre dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bom Jesus do Bagre shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bom Jesus do Bagre, Brazílie v Google Earth »

Letiště Bom Jesus do Bagre a okolí

Letiště ve městě Bom Jesus do Bagre a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bom Jesus do Bagre říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bom Jesus do Bagre (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bom Jesus do Bagre a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bom Jesus do Bagre

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bom Jesus do Bagre: textový odkaz

satelitní mapu Bom Jesus do Bagre: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bom Jesus do Bagre

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bom Jesus do Bagre: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bom Jesus do Bagre: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bom Jesus do Bagre: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ibiliki v oblasti Kivu, Demokratická republika Kongo (Zair)
  2. Madhabpur v oblasti Netrokona Zl, Dhaka Div, Bangladéš
  3. Shemetovka v oblasti Odeska, Ukrajina
  4. Ama v oblasti West New Britain, Papua Nová Guinea

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.