3D mapa Sopa

Satelitní mapa Sopa

název bez diakritiky: Sopa
správní zařazení: Diamantina, Minas Gerais, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 18° 12' 0" South, 43° 43' 0" West

Sopa a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa SopaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Sopa. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Sopa, administrativně je místo zařazeno do oblasti Diamantina, Minas Gerais, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 18° 12' 0" South, 43° 43' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Sopa v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Sopa

Hotely Sopa: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Sopa: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Sopa, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Sopa Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Sopa. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Sopa

3D mapa Sopa v Google Earth

satelitní 3D mapa Sopa, Brazílie

3D mapa SopaGoogle Earth – podívejte se na Sopa z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Sopa dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Sopa shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Sopa, Brazílie v Google Earth »

Letiště Sopa a okolí

Letiště ve městě Sopa a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Sopa říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Sopa (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Sopa a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Sopa

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Sopa: textový odkaz

satelitní mapu Sopa: obrázkový odkaz

satelitní mapu Sopa

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Sopa: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Sopa: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Sopa: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Neerim v oblasti Baw Baw, Victoria, Austrálie
  2. Vasi-ye Sofla v oblasti Kordestan, Írán
  3. Lang Nho v oblasti Bao Thang, Lao Cai, Vietnam
  4. Palapatwala v oblasti North Western, Srí Lanka
  5. Matihas v oblasti Bogra Zl, Rajshahi Div, Bangladéš

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.