3D mapa Barra Alegre

Satelitní mapa Barra Alegre

název bez diakritiky: Barra Alegre
správní zařazení: Ipatinga, Minas Gerais, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 19° 27' 0" South, 42° 37' 0" West

Barra Alegre a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Barra AlegreVítejte na stránce věnované satelitní mapě Barra Alegre. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Barra Alegre, administrativně je místo zařazeno do oblasti Ipatinga, Minas Gerais, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 19° 27' 0" South, 42° 37' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Barra Alegre v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Barra Alegre

Hotely Barra Alegre: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Barra Alegre: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Barra Alegre, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Barra Alegre Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Barra Alegre. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Barra Alegre

3D mapa Barra Alegre v Google Earth

satelitní 3D mapa Barra Alegre, Brazílie

3D mapa Barra AlegreGoogle Earth – podívejte se na Barra Alegre z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Barra Alegre dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Barra Alegre shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Barra Alegre, Brazílie v Google Earth »

Letiště Barra Alegre a okolí

Letiště ve městě Barra Alegre a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Barra Alegre říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Barra Alegre (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Barra Alegre a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Barra Alegre

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Barra Alegre: textový odkaz

satelitní mapu Barra Alegre: obrázkový odkaz

satelitní mapu Barra Alegre

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Barra Alegre: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Barra Alegre: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Barra Alegre: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Sknilov v oblasti Lvivska, Ukrajina
  2. Ostrova v oblasti Soletskiy rayon, Novgorodskaya Oblast, Rusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.