3D mapa Ipatinga

Satelitní mapa Ipatinga

název bez diakritiky: Ipatinga
správní zařazení: Ipatinga, Minas Gerais, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 19° 30' 0" South, 42° 32' 0" West

Ipatinga a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa IpatingaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ipatinga. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ipatinga, administrativně je místo zařazeno do oblasti Ipatinga, Minas Gerais, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 19° 30' 0" South, 42° 32' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ipatinga v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ipatinga

Hotely Ipatinga: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ipatinga: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ipatinga, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ipatinga Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ipatinga. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ipatinga

3D mapa Ipatinga v Google Earth

satelitní 3D mapa Ipatinga, Brazílie

3D mapa IpatingaGoogle Earth – podívejte se na Ipatinga z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ipatinga dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ipatinga shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ipatinga, Brazílie v Google Earth »

Letiště Ipatinga a okolí

Letiště ve městě Ipatinga a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ipatinga říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ipatinga (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ipatinga a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ipatinga

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ipatinga: textový odkaz

satelitní mapu Ipatinga: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ipatinga

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ipatinga: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ipatinga: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ipatinga: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Cherven v oblasti Ruse, Bulharsko
  2. Milanes v oblasti Pinar del Rio, Kuba
  3. Cho Phong v oblasti Huu Lung, Lang Son, Vietnam
  4. Henrikstorp v oblasti Katrineholm Kommun, Sodermanlands Lan, Švédsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.