3D mapa Melo Viana

Satelitní mapa Melo Viana

název bez diakritiky: Melo Viana
správní zařazení: Ipatinga, Minas Gerais, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 19° 28' 0" South, 42° 38' 0" West

Melo Viana a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Melo VianaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Melo Viana. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Melo Viana, administrativně je místo zařazeno do oblasti Ipatinga, Minas Gerais, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 19° 28' 0" South, 42° 38' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Melo Viana v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Melo Viana

Hotely Melo Viana: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Melo Viana: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Melo Viana, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Melo Viana Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Melo Viana. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Melo Viana

3D mapa Melo Viana v Google Earth

satelitní 3D mapa Melo Viana, Brazílie

3D mapa Melo VianaGoogle Earth – podívejte se na Melo Viana z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Melo Viana dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Melo Viana shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Melo Viana, Brazílie v Google Earth »

Letiště Melo Viana a okolí

Letiště ve městě Melo Viana a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Melo Viana říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Melo Viana (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Melo Viana a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Melo Viana

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Melo Viana: textový odkaz

satelitní mapu Melo Viana: obrázkový odkaz

satelitní mapu Melo Viana

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Melo Viana: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Melo Viana: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Melo Viana: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Feroz Ban v oblasti Kupwara (Muzaffarabad), Jammu and Kashmir, Pákistán
  2. Las Nutrias v oblasti Rio Arriba County, New Mexico, Spojené státy americké
  3. Xinle v oblasti Xinle, Hebei, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.