3D mapa Ipoema

Satelitní mapa Ipoema

název bez diakritiky: Ipoema
správní zařazení: Itabira, Minas Gerais, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 19° 36' 0" South, 43° 26' 0" West

Ipoema a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa IpoemaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ipoema. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ipoema, administrativně je místo zařazeno do oblasti Itabira, Minas Gerais, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 19° 36' 0" South, 43° 26' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ipoema v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ipoema

Hotely Ipoema: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ipoema: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ipoema, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ipoema Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ipoema. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ipoema

3D mapa Ipoema v Google Earth

satelitní 3D mapa Ipoema, Brazílie

3D mapa IpoemaGoogle Earth – podívejte se na Ipoema z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ipoema dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ipoema shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ipoema, Brazílie v Google Earth »

Letiště Ipoema a okolí

Letiště ve městě Ipoema a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ipoema říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ipoema (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ipoema a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ipoema

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ipoema: textový odkaz

satelitní mapu Ipoema: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ipoema

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ipoema: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ipoema: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ipoema: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Grebow v oblasti Krotoszyn, Wielkopolskie, Polsko
  2. Ban Thung San v oblasti Songkhla, Southern, Thajsko
  3. Kapsala v oblasti Lakonia, Peloponissos, Řecko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.