3D mapa Café

Satelitní mapa Café

název bez diakritiky: Cafe
správní zařazení: Itanhomi, Minas Gerais, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 19° 4' 0" South, 41° 52' 0" West

Café a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa CafeVítejte na stránce věnované satelitní mapě Café. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Cafe, administrativně je místo zařazeno do oblasti Itanhomi, Minas Gerais, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 19° 4' 0" South, 41° 52' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Café v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Café

Hotely Café: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Café: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Café, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Café Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Café. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Café

3D mapa Café v Google Earth

satelitní 3D mapa Café, Brazílie

3D mapa CaféGoogle Earth – podívejte se na Café z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Café dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Café shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Café, Brazílie v Google Earth »

Letiště Café a okolí

Letiště ve městě Café a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Café říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Café (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Café a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Café

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Café: textový odkaz

satelitní mapu Café: obrázkový odkaz

satelitní mapu Café

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Café: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Café: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Café: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Canafistula v oblasti Barra do Corda, Maranhao, Brazílie
  2. T'ot'khami v oblasti Georgia Territories, Gruzie
  3. Palaiokhorion v oblasti Evvoia, Sterea Ellas, Řecko
  4. Wan Na-kawk v oblasti Mong Ping, Shan, Barma

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.