3D mapa Santa Teresinha

Satelitní mapa Santa Teresinha

název bez diakritiky: Santa Teresinha
správní zařazení: Mantena, Minas Gerais, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 18° 30' 0" South, 40° 49' 0" West

Santa Teresinha a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Santa TeresinhaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Santa Teresinha. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Santa Teresinha, administrativně je místo zařazeno do oblasti Mantena, Minas Gerais, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 18° 30' 0" South, 40° 49' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Santa Teresinha v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Santa Teresinha

Hotely Santa Teresinha: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Santa Teresinha: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Santa Teresinha, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Santa Teresinha Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Santa Teresinha. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Santa Teresinha

3D mapa Santa Teresinha v Google Earth

satelitní 3D mapa Santa Teresinha, Brazílie

3D mapa Santa TeresinhaGoogle Earth – podívejte se na Santa Teresinha z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Santa Teresinha dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Santa Teresinha shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Santa Teresinha, Brazílie v Google Earth »

Letiště Santa Teresinha a okolí

Letiště ve městě Santa Teresinha a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Santa Teresinha říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Santa Teresinha (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Santa Teresinha a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Santa Teresinha

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Santa Teresinha: textový odkaz

satelitní mapu Santa Teresinha: obrázkový odkaz

satelitní mapu Santa Teresinha

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Santa Teresinha: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Santa Teresinha: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Santa Teresinha: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Alcocer v oblasti Allende, Guanajuato, Mexiko
  2. Blueberry Hill v oblasti Worcester County, Maryland, Spojené státy americké
  3. Petegne Kahone v oblasti Fatick, Senegal

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.