3D mapa Minas Novas

Satelitní mapa Minas Novas

název bez diakritiky: Minas Novas
správní zařazení: Minas Novas, Minas Gerais, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 17° 15' 0" South, 42° 36' 0" West

Minas Novas a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Minas NovasVítejte na stránce věnované satelitní mapě Minas Novas. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Minas Novas, administrativně je místo zařazeno do oblasti Minas Novas, Minas Gerais, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 17° 15' 0" South, 42° 36' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Minas Novas v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Minas Novas

Hotely Minas Novas: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Minas Novas: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Minas Novas, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Minas Novas Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Minas Novas. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Minas Novas

3D mapa Minas Novas v Google Earth

satelitní 3D mapa Minas Novas, Brazílie

3D mapa Minas NovasGoogle Earth – podívejte se na Minas Novas z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Minas Novas dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Minas Novas shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Minas Novas, Brazílie v Google Earth »

Letiště Minas Novas a okolí

Letiště ve městě Minas Novas a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Minas Novas říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Minas Novas (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Minas Novas a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Minas Novas

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Minas Novas: textový odkaz

satelitní mapu Minas Novas: obrázkový odkaz

satelitní mapu Minas Novas

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Minas Novas: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Minas Novas: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Minas Novas: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Uyan v oblasti Kuytunskiy rayon, Irkutskaya Oblast, Rusko
  2. Ban Nua v oblasti Nakhon Thammarat, Southern, Thajsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.