3D mapa Santo Antônio do Pirapetinga

Satelitní mapa Santo Antônio do Pirapetinga

název bez diakritiky: Santo Antonio do Pirapetinga
správní zařazení: Piranga, Minas Gerais, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 20° 37' 0" South, 43° 21' 0" West

Santo Antônio do Pirapetinga a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Santo Antonio do PirapetingaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Santo Antônio do Pirapetinga. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Santo Antonio do Pirapetinga, administrativně je místo zařazeno do oblasti Piranga, Minas Gerais, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 20° 37' 0" South, 43° 21' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Santo Antônio do Pirapetinga v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Santo Antônio do Pirapetinga

Hotely Santo Antônio do Pirapetinga: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Santo Antônio do Pirapetinga: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Santo Antônio do Pirapetinga, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Santo Antônio do Pirapetinga Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Santo Antônio do Pirapetinga. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Santo Antônio do Pirapetinga

3D mapa Santo Antônio do Pirapetinga v Google Earth

satelitní 3D mapa Santo Antônio do Pirapetinga, Brazílie

3D mapa Santo Antônio do PirapetingaGoogle Earth – podívejte se na Santo Antônio do Pirapetinga z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Santo Antônio do Pirapetinga dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Santo Antônio do Pirapetinga shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Santo Antônio do Pirapetinga, Brazílie v Google Earth »

Letiště Santo Antônio do Pirapetinga a okolí

Letiště ve městě Santo Antônio do Pirapetinga a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Santo Antônio do Pirapetinga říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Santo Antônio do Pirapetinga (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Santo Antônio do Pirapetinga a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Santo Antônio do Pirapetinga

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Santo Antônio do Pirapetinga: textový odkaz

satelitní mapu Santo Antônio do Pirapetinga: obrázkový odkaz

satelitní mapu Santo Antônio do Pirapetinga

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Santo Antônio do Pirapetinga: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Santo Antônio do Pirapetinga: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Santo Antônio do Pirapetinga: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Santiaba Mandjak v oblasti Ziguinchor, Senegal
  2. Saint-Bonnet-Troncais v oblasti Montlucon, Allier, Auvergne, Francie
  3. Hub v oblasti Limburg, Nizozemí

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.