3D mapa Timóteo

Satelitní mapa Timóteo

název bez diakritiky: Timoteo
správní zařazení: Timoteo, Minas Gerais, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 19° 35' 0" South, 42° 40' 0" West

Timóteo a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa TimoteoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Timóteo. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Timoteo, administrativně je místo zařazeno do oblasti Timoteo, Minas Gerais, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 19° 35' 0" South, 42° 40' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Timóteo v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Timóteo

Hotely Timóteo: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Timóteo: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Timóteo, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Timóteo Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Timóteo. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Timóteo

3D mapa Timóteo v Google Earth

satelitní 3D mapa Timóteo, Brazílie

3D mapa TimóteoGoogle Earth – podívejte se na Timóteo z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Timóteo dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Timóteo shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Timóteo, Brazílie v Google Earth »

Letiště Timóteo a okolí

Letiště ve městě Timóteo a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Timóteo říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Timóteo (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Timóteo a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Timóteo

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Timóteo: textový odkaz

satelitní mapu Timóteo: obrázkový odkaz

satelitní mapu Timóteo

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Timóteo: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Timóteo: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Timóteo: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Collegentilesco v oblasti Rieti, Lazio, Itálie
  2. Tio Chonito v oblasti Agualeguas, Nuevo Leon, Mexiko
  3. Villanazar v oblasti Zamora, Castilla y Leon, Španělsko
  4. Beru v oblasti Avallon, Yonne, Bourgogne, Francie
  5. Beshpagir v oblasti Grachevskiy rayon, Stavropolskiy Kray, Rusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.