3D satelitní mapa Alvorada do Sul v Google Earth

název bez diakritiky: Alvorada do Sul
správní zařazení: Alvorada do Sul, Parana, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 22° 47' 0" South, 51° 11' 0" West

Google Earth: Alvorada do Sul a okolí

Google Earth – mapa Alvorada do SulVítejte na stránce věnované 3D satelitní mapě Alvorada do Sul. Zobrazené místo je známé jako Alvorada do Sul, administrativně se řadí do oblasti Alvorada do Sul, Parana, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu udávají souřadnice 22° 47' 0" South, 51° 11' 0" West.

Upozornění: v současnosti je plugin Google Earth pro zobrazení 3D mapy v prostředí webového prohlížeše dostupný pouze pro operační systémy Microsoft Windows XP a Vista.

Hotely Alvorada do Sul: rezervace ubytování

Rezervuje si hotel Alvorada do Sul on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Alvorada do Sul: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Alvorada do Sul, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Alvorada do Sul Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Alvorada do Sul. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

3D mapa Alvorada do Sul v Google Earth

podívejte se na 3D mapu Alvorada do Sul v aplikaci Google Earth

Google Earth – navštivte Alvorada do Sul Díky pluginu Google Earth můžete nyní unikátní 3D satelitní mapu Alvorada do Sul shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči. Podrobné satelitní snímky celé planety a mnoho užitečných funkcí nabízí aplikace Google Earth, kterou společnost Google poskytuje zdarma ke stažení. Pokud již máte program nainstalovaný, stačí jedno kliknutí na níže uvedený odkaz a rázem se ocitnete několik stovek metrů nad místem Alvorada do Sul. Prohlížení vyžaduje připojení k internetu. Prozkoumejte Alvorada do Sul a okolí z ptačí perspektivy!

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Alvorada do Sul říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Alvorada do Sul (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa4, včetně široké nabídky pro Alvorada do Sul a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších služeb. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.náhodná místa

  1. Ellonby v oblasti Cumbria County, North, England, Velká Británie
  2. Riihivaara v oblasti Kainuu, Oulu, Finsko
  3. Amber v oblasti Clark County, Nevada, Spojené státy americké
  4. Maple v oblasti Taylor County, Kentucky, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.