3D mapa Pôrto Alvorada

Satelitní mapa Pôrto Alvorada

název bez diakritiky: Porto Alvorada
správní zařazení: Alvorada do Sul, Parana, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 22° 44' 0" South, 51° 12' 0" West

Pôrto Alvorada a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Porto AlvoradaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Pôrto Alvorada. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Porto Alvorada, administrativně je místo zařazeno do oblasti Alvorada do Sul, Parana, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 22° 44' 0" South, 51° 12' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Pôrto Alvorada v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Pôrto Alvorada

Hotely Pôrto Alvorada: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Pôrto Alvorada: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Pôrto Alvorada, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Pôrto Alvorada Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Pôrto Alvorada. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Pôrto Alvorada

3D mapa Pôrto Alvorada v Google Earth

satelitní 3D mapa Pôrto Alvorada, Brazílie

3D mapa Pôrto AlvoradaGoogle Earth – podívejte se na Pôrto Alvorada z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Pôrto Alvorada dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Pôrto Alvorada shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Pôrto Alvorada, Brazílie v Google Earth »

Letiště Pôrto Alvorada a okolí

Letiště ve městě Pôrto Alvorada a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Pôrto Alvorada říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Pôrto Alvorada (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Pôrto Alvorada a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Pôrto Alvorada

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Pôrto Alvorada: textový odkaz

satelitní mapu Pôrto Alvorada: obrázkový odkaz

satelitní mapu Pôrto Alvorada

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Pôrto Alvorada: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Pôrto Alvorada: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Pôrto Alvorada: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Olarevo v oblasti Sokolskiy rayon, Vologodskaya Oblast, Rusko
  2. Monjas v oblasti San Diego de la Union, Guanajuato, Mexiko
  3. La Muela v oblasti Asturias, Asturias, Španělsko
  4. Kotli Wagah v oblasti Gujranwala, Punjab, Pákistán
  5. Deo-Volente v oblasti Otjozondjupa, Namíbie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.