3D mapa Colônia São Pedro

Satelitní mapa Colônia São Pedro

název bez diakritiky: Colonia Sao Pedro
správní zařazení: Cascavel, Parana, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 24° 56' 0" South, 53° 11' 0" West

Colônia São Pedro a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Colonia Sao PedroVítejte na stránce věnované satelitní mapě Colônia São Pedro. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Colonia Sao Pedro, administrativně je místo zařazeno do oblasti Cascavel, Parana, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 24° 56' 0" South, 53° 11' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Colônia São Pedro v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Colônia São Pedro

Hotely Colônia São Pedro: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Colônia São Pedro: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Colônia São Pedro, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Colônia São Pedro Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Colônia São Pedro. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Colônia São Pedro

3D mapa Colônia São Pedro v Google Earth

satelitní 3D mapa Colônia São Pedro, Brazílie

3D mapa Colônia São PedroGoogle Earth – podívejte se na Colônia São Pedro z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Colônia São Pedro dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Colônia São Pedro shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Colônia São Pedro, Brazílie v Google Earth »

Letiště Colônia São Pedro a okolí

Letiště ve městě Colônia São Pedro a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Colônia São Pedro říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Colônia São Pedro (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Colônia São Pedro a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Colônia São Pedro

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Colônia São Pedro: textový odkaz

satelitní mapu Colônia São Pedro: obrázkový odkaz

satelitní mapu Colônia São Pedro

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Colônia São Pedro: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Colônia São Pedro: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Colônia São Pedro: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Sabana Grande v oblasti Democracia, Falcon, Venezuela
  2. Jacare v oblasti Fonte Boa, Amazonas, Brazílie
  3. Varsberg v oblasti Boulay-Moselle, Moselle, Lorraine, Francie
  4. Lin'an v oblasti Linan, Zhejiang, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.