3D mapa Santa Maria

Satelitní mapa Santa Maria

název bez diakritiky: Santa Maria
správní zařazení: Cascavel, Parana, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 25° 5' 0" South, 53° 8' 0" West

Santa Maria a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Santa MariaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Santa Maria. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Santa Maria, administrativně je místo zařazeno do oblasti Cascavel, Parana, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 25° 5' 0" South, 53° 8' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Santa Maria v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Santa Maria

Hotely Santa Maria: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Santa Maria: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Santa Maria, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Santa Maria Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Santa Maria. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Santa Maria

3D mapa Santa Maria v Google Earth

satelitní 3D mapa Santa Maria, Brazílie

3D mapa Santa MariaGoogle Earth – podívejte se na Santa Maria z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Santa Maria dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Santa Maria shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Santa Maria, Brazílie v Google Earth »

Letiště Santa Maria a okolí

Letiště ve městě Santa Maria a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Santa Maria říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Santa Maria (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Santa Maria a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Santa Maria

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Santa Maria: textový odkaz

satelitní mapu Santa Maria: obrázkový odkaz

satelitní mapu Santa Maria

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Santa Maria: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Santa Maria: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Santa Maria: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Fwate Mabuku v oblasti Serenje, Central, Zambie
  2. Saint Nicholas at Wade v oblasti Kent County, South East, England, Velká Británie
  3. Kingswood v oblasti Nelson County, Virginia, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.