3D mapa Curitiba

Satelitní mapa Curitiba

název bez diakritiky: Curitiba
správní zařazení: Curitiba, Parana, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 25° 25' 0" South, 49° 15' 0" West

Curitiba a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa CuritibaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Curitiba. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Curitiba, administrativně je místo zařazeno do oblasti Curitiba, Parana, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 25° 25' 0" South, 49° 15' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Curitiba v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Curitiba

Hotely Curitiba: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Curitiba: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Curitiba, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Curitiba Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Curitiba. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Curitiba

3D mapa Curitiba v Google Earth

satelitní 3D mapa Curitiba, Brazílie

3D mapa CuritibaGoogle Earth – podívejte se na Curitiba z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Curitiba dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Curitiba shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Curitiba, Brazílie v Google Earth »

Letiště Curitiba a okolí

Letiště ve městě Curitiba a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Curitiba říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Curitiba (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Curitiba a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Curitiba

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Curitiba: textový odkaz

satelitní mapu Curitiba: obrázkový odkaz

satelitní mapu Curitiba

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Curitiba: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Curitiba: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Curitiba: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Dorna Cindrenilor v oblasti Suceava, Rumunsko
  2. Enok v oblasti Subang, Jawa Barat, Indonésie
  3. Ellberga v oblasti Vasteras Kommun, Vastmanlands Lan, Švédsko
  4. Leobard v oblasti Gourdon, Lot, Midi-Pyrenees, Francie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.