3D mapa Pôrto Meira

Satelitní mapa Pôrto Meira

název bez diakritiky: Porto Meira
správní zařazení: Foz do Iguacu, Parana, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 25° 34' 0" South, 54° 35' 0" West

Pôrto Meira a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Porto MeiraVítejte na stránce věnované satelitní mapě Pôrto Meira. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Porto Meira, administrativně je místo zařazeno do oblasti Foz do Iguacu, Parana, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 25° 34' 0" South, 54° 35' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Pôrto Meira v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Pôrto Meira

Hotely Pôrto Meira: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Pôrto Meira: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Pôrto Meira, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Pôrto Meira Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Pôrto Meira. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Pôrto Meira

3D mapa Pôrto Meira v Google Earth

satelitní 3D mapa Pôrto Meira, Brazílie

3D mapa Pôrto MeiraGoogle Earth – podívejte se na Pôrto Meira z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Pôrto Meira dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Pôrto Meira shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Pôrto Meira, Brazílie v Google Earth »

Letiště Pôrto Meira a okolí

Letiště ve městě Pôrto Meira a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Pôrto Meira říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Pôrto Meira (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Pôrto Meira a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Pôrto Meira

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Pôrto Meira: textový odkaz

satelitní mapu Pôrto Meira: obrázkový odkaz

satelitní mapu Pôrto Meira

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Pôrto Meira: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Pôrto Meira: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Pôrto Meira: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Waulsort v oblasti Namur, Wallonne, Belgie
  2. Shambamvu v oblasti Kasai-Occidental, Demokratická republika Kongo (Zair)
  3. Xindianzi v oblasti Lantian, Shaanxi, Čína
  4. Jabr v oblasti Dhi-Qar, Irák
  5. La Quinterena v oblasti San Genaro de Boconoito, Portuguesa, Venezuela

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.