3D mapa Jataìzinho

Satelitní mapa Jataìzinho

název bez diakritiky: Jataizinho
správní zařazení: Jatazinho, Parana, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 23° 13' 0" South, 50° 58' 0" West

Jataìzinho a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa JataizinhoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Jataìzinho. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Jataizinho, administrativně je místo zařazeno do oblasti Jatazinho, Parana, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 23° 13' 0" South, 50° 58' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Jataìzinho v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Jataìzinho

Hotely Jataìzinho: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Jataìzinho: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Jataìzinho, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Jataìzinho Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Jataìzinho. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Jataìzinho

3D mapa Jataìzinho v Google Earth

satelitní 3D mapa Jataìzinho, Brazílie

3D mapa JataìzinhoGoogle Earth – podívejte se na Jataìzinho z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Jataìzinho dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Jataìzinho shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Jataìzinho, Brazílie v Google Earth »

Letiště Jataìzinho a okolí

Letiště ve městě Jataìzinho a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Jataìzinho říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Jataìzinho (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Jataìzinho a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Jataìzinho

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Jataìzinho: textový odkaz

satelitní mapu Jataìzinho: obrázkový odkaz

satelitní mapu Jataìzinho

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Jataìzinho: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Jataìzinho: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Jataìzinho: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Maungma v oblasti Kayan, Yangon (Rangoon), Barma
  2. Goryainovo v oblasti Zolotukhinskiy rayon, Kurskaya Oblast, Rusko
  3. Terlo v oblasti Lvivska, Ukrajina
  4. Goth Wasir v oblasti Sukkur, Sind, Pákistán
  5. Nawngyang v oblasti Myitkyina, Kachin, Barma

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.