3D mapa Fundão

Satelitní mapa Fundão

název bez diakritiky: Fundao
správní zařazení: Pinhao, Parana, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 25° 48' 0" South, 51° 59' 0" West

Fundão a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa FundaoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Fundão. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Fundao, administrativně je místo zařazeno do oblasti Pinhao, Parana, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 25° 48' 0" South, 51° 59' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Fundão v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Fundão

Hotely Fundão: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Fundão: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Fundão, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Fundão Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Fundão. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Fundão

3D mapa Fundão v Google Earth

satelitní 3D mapa Fundão, Brazílie

3D mapa FundãoGoogle Earth – podívejte se na Fundão z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Fundão dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Fundão shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Fundão, Brazílie v Google Earth »

Letiště Fundão a okolí

Letiště ve městě Fundão a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Fundão říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Fundão (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Fundão a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Fundão

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Fundão: textový odkaz

satelitní mapu Fundão: obrázkový odkaz

satelitní mapu Fundão

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Fundão: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Fundão: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Fundão: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Razvani v oblasti Calarasi, Rumunsko
  2. Venzvitz v oblasti Rugen, Mecklenburg-Vorpommern, Mecklenburg-Vorpommern, Německo
  3. Kato v oblasti Baibokoum, Logone Oriental, Čad
  4. Kitingile v oblasti Shaba, Demokratická republika Kongo (Zair)

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.