3D mapa Guaraji

Satelitní mapa Guaraji

název bez diakritiky: Guaraji
správní zařazení: Ponta Grossa, Parana, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 25° 16' 27" South, 50° 14' 8" West

Guaraji a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa GuarajiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Guaraji. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Guaraji, administrativně je místo zařazeno do oblasti Ponta Grossa, Parana, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 25° 16' 27" South, 50° 14' 8" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Guaraji v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Guaraji

Hotely Guaraji: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Guaraji: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Guaraji, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Guaraji Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Guaraji. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Guaraji

3D mapa Guaraji v Google Earth

satelitní 3D mapa Guaraji, Brazílie

3D mapa GuarajiGoogle Earth – podívejte se na Guaraji z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Guaraji dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Guaraji shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Guaraji, Brazílie v Google Earth »

Letiště Guaraji a okolí

Letiště ve městě Guaraji a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Guaraji říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Guaraji (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Guaraji a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Guaraji

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Guaraji: textový odkaz

satelitní mapu Guaraji: obrázkový odkaz

satelitní mapu Guaraji

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Guaraji: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Guaraji: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Guaraji: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Calquim v oblasti Maia, Grande Porto, Norte, Portugalsko
  2. Szentpalpuszta v oblasti Baranya, Maďarsko
  3. Dhok Ilahi Bakhsh v oblasti Jhelum, Punjab, Pákistán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.