3D mapa São José dos Pinhais

Satelitní mapa São José dos Pinhais

název bez diakritiky: Sao Jose dos Pinhais
správní zařazení: S. Jose dos Pinh, Parana, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 25° 31' 0" South, 49° 13' 0" West

São José dos Pinhais a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Sao Jose dos PinhaisVítejte na stránce věnované satelitní mapě São José dos Pinhais. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Sao Jose dos Pinhais, administrativně je místo zařazeno do oblasti S. Jose dos Pinh, Parana, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 25° 31' 0" South, 49° 13' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: São José dos Pinhais v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely São José dos Pinhais

Hotely São José dos Pinhais: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely São José dos Pinhais: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě São José dos Pinhais, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě São José dos Pinhais Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě São José dos Pinhais. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města São José dos Pinhais

3D mapa São José dos Pinhais v Google Earth

satelitní 3D mapa São José dos Pinhais, Brazílie

3D mapa São José dos PinhaisGoogle Earth – podívejte se na São José dos Pinhais z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu São José dos Pinhais dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu São José dos Pinhais shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa São José dos Pinhais, Brazílie v Google Earth »

Letiště São José dos Pinhais a okolí

Letiště ve městě São José dos Pinhais a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích São José dos Pinhais říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast São José dos Pinhais (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro São José dos Pinhais a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu São José dos Pinhais

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu São José dos Pinhais: textový odkaz

satelitní mapu São José dos Pinhais: obrázkový odkaz

satelitní mapu São José dos Pinhais

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu São José dos Pinhais: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu São José dos Pinhais: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu São José dos Pinhais: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Pocinhos v oblasti Santa Quiteria, Ceara, Brazílie
  2. Llano de Caquiqui v oblasti La Paz, Baja California Sur, Mexiko
  3. Zaoyuan v oblasti Luhe, Jiangsu, Čína
  4. Silverhill v oblasti Morgan County, Kentucky, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.