3D mapa Pôrto São Pedro

Satelitní mapa Pôrto São Pedro

název bez diakritiky: Porto Sao Pedro
správní zařazení: Sao Pedro do Par, Parana, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 22° 45' 0" South, 53° 13' 0" West

Pôrto São Pedro a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Porto Sao PedroVítejte na stránce věnované satelitní mapě Pôrto São Pedro. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Porto Sao Pedro, administrativně je místo zařazeno do oblasti Sao Pedro do Par, Parana, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 22° 45' 0" South, 53° 13' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Pôrto São Pedro v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Pôrto São Pedro

Hotely Pôrto São Pedro: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Pôrto São Pedro: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Pôrto São Pedro, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Pôrto São Pedro Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Pôrto São Pedro. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Pôrto São Pedro

3D mapa Pôrto São Pedro v Google Earth

satelitní 3D mapa Pôrto São Pedro, Brazílie

3D mapa Pôrto São PedroGoogle Earth – podívejte se na Pôrto São Pedro z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Pôrto São Pedro dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Pôrto São Pedro shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Pôrto São Pedro, Brazílie v Google Earth »

Letiště Pôrto São Pedro a okolí

Letiště ve městě Pôrto São Pedro a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Pôrto São Pedro říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Pôrto São Pedro (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Pôrto São Pedro a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Pôrto São Pedro

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Pôrto São Pedro: textový odkaz

satelitní mapu Pôrto São Pedro: obrázkový odkaz

satelitní mapu Pôrto São Pedro

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Pôrto São Pedro: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Pôrto São Pedro: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Pôrto São Pedro: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Tete de l'Eau v oblasti Ouest, Haiti
  2. Guidan Karo v oblasti Dakoro, Maradi, Niger
  3. Pangayan v oblasti Davao Del Sur, Region 11, Filipíny

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.