3D mapa Mentirosos

Satelitní mapa Mentirosos

název bez diakritiky: Mentirosos
správní zařazení: Agrestina, Pernambuco, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 8° 24' 0" South, 36° 1' 0" West

Mentirosos a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa MentirososVítejte na stránce věnované satelitní mapě Mentirosos. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Mentirosos, administrativně je místo zařazeno do oblasti Agrestina, Pernambuco, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 8° 24' 0" South, 36° 1' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Mentirosos v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Mentirosos

Hotely Mentirosos: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Mentirosos: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Mentirosos, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Mentirosos Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Mentirosos. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Mentirosos

3D mapa Mentirosos v Google Earth

satelitní 3D mapa Mentirosos, Brazílie

3D mapa MentirososGoogle Earth – podívejte se na Mentirosos z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Mentirosos dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Mentirosos shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Mentirosos, Brazílie v Google Earth »

Letiště Mentirosos a okolí

Letiště ve městě Mentirosos a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Mentirosos říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Mentirosos (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Mentirosos a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Mentirosos

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Mentirosos: textový odkaz

satelitní mapu Mentirosos: obrázkový odkaz

satelitní mapu Mentirosos

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Mentirosos: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Mentirosos: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Mentirosos: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Cana Blanca v oblasti Perez Zeledon, San Jose, Kostarika
  2. Krogager v oblasti Grindsted, Ribe, Dánsko
  3. Sylvan Lake v oblasti Seminole County, Florida, Spojené státy americké
  4. Oudidi v oblasti Errachidia, Centre Sud, Maroko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.