3D mapa Cabo

Satelitní mapa Cabo

název bez diakritiky: Cabo
správní zařazení: Cabo, Pernambuco, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 8° 17' 0" South, 35° 2' 0" West

Cabo a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa CaboVítejte na stránce věnované satelitní mapě Cabo. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Cabo, administrativně je místo zařazeno do oblasti Cabo, Pernambuco, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 8° 17' 0" South, 35° 2' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Cabo v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Cabo

Hotely Cabo: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Cabo: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Cabo, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Cabo Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Cabo. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Cabo

3D mapa Cabo v Google Earth

satelitní 3D mapa Cabo, Brazílie

3D mapa CaboGoogle Earth – podívejte se na Cabo z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Cabo dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Cabo shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Cabo, Brazílie v Google Earth »

Letiště Cabo a okolí

Letiště ve městě Cabo a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Cabo říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Cabo (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Cabo a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Cabo

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Cabo: textový odkaz

satelitní mapu Cabo: obrázkový odkaz

satelitní mapu Cabo

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Cabo: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Cabo: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Cabo: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Les Sauvages v oblasti Largentiere, Ardeche, Rhone-Alpes, Francie
  2. Borongoue II v oblasti Kadey, Est, Kamerun
  3. Balakhontsy v oblasti Berezniki gorsovet, Permskaya Oblast, Rusko
  4. Tinney v oblasti Sandusky County, Ohio, Spojené státy americké
  5. Grijo v oblasti Paredes de Coura, Minho-Lima, Norte, Portugalsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.