3D mapa Pernambuco

Satelitní mapa Pernambuco

název bez diakritiky: Pernambuco
správní zařazení: Inaja, Pernambuco, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 8° 47' 0" South, 37° 42' 0" West

Pernambuco a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa PernambucoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Pernambuco. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Pernambuco, administrativně je místo zařazeno do oblasti Inaja, Pernambuco, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 8° 47' 0" South, 37° 42' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Pernambuco v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Pernambuco

Hotely Pernambuco: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Pernambuco: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Pernambuco, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Pernambuco Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Pernambuco. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Pernambuco

3D mapa Pernambuco v Google Earth

satelitní 3D mapa Pernambuco, Brazílie

3D mapa PernambucoGoogle Earth – podívejte se na Pernambuco z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Pernambuco dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Pernambuco shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Pernambuco, Brazílie v Google Earth »

Letiště Pernambuco a okolí

Letiště ve městě Pernambuco a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Pernambuco říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Pernambuco (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Pernambuco a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Pernambuco

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Pernambuco: textový odkaz

satelitní mapu Pernambuco: obrázkový odkaz

satelitní mapu Pernambuco

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Pernambuco: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Pernambuco: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Pernambuco: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Varmo v oblasti Udine, Friuli-Venezia Giulia, Itálie
  2. Dastgerd v oblasti Kerman, Írán
  3. El Morisco v oblasti San Juan de los Lagos, Jalisco, Mexiko
  4. Villegondoux v oblasti la Chatre, Indre, Centre, Francie
  5. Usta Qasem Mahalleh-ye Shirabad v oblasti Gilan, Írán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.