3D mapa Pé da Serra

Satelitní mapa Pé da Serra

název bez diakritiky: Pe da Serra
správní zařazení: Canto do Buriti, Piaui, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 8° 47' 0" South, 42° 45' 0" West

Pé da Serra a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Pe da SerraVítejte na stránce věnované satelitní mapě Pé da Serra. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Pe da Serra, administrativně je místo zařazeno do oblasti Canto do Buriti, Piaui, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 8° 47' 0" South, 42° 45' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Pé da Serra v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Pé da Serra

Hotely Pé da Serra: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Pé da Serra: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Pé da Serra, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Pé da Serra Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Pé da Serra. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Pé da Serra

3D mapa Pé da Serra v Google Earth

satelitní 3D mapa Pé da Serra, Brazílie

3D mapa Pé da SerraGoogle Earth – podívejte se na Pé da Serra z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Pé da Serra dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Pé da Serra shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Pé da Serra, Brazílie v Google Earth »

Letiště Pé da Serra a okolí

Letiště ve městě Pé da Serra a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Pé da Serra říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Pé da Serra (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Pé da Serra a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Pé da Serra

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Pé da Serra: textový odkaz

satelitní mapu Pé da Serra: obrázkový odkaz

satelitní mapu Pé da Serra

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Pé da Serra: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Pé da Serra: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Pé da Serra: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. San Pedro v oblasti Candela, Coahuila, Mexiko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.