3D mapa Vieira Fazenda

Satelitní mapa Vieira Fazenda

název bez diakritiky: Vieira Fazenda
správní zařazení: Rio de Janeiro, Rio de Janeiro, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 22° 53' 22" South, 43° 15' 13" West

Vieira Fazenda a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Vieira FazendaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Vieira Fazenda. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Vieira Fazenda, administrativně je místo zařazeno do oblasti Rio de Janeiro, Rio de Janeiro, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 22° 53' 22" South, 43° 15' 13" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Vieira Fazenda v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Vieira Fazenda

Hotely Vieira Fazenda: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Vieira Fazenda: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Vieira Fazenda, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Vieira Fazenda Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Vieira Fazenda. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Vieira Fazenda

3D mapa Vieira Fazenda v Google Earth

satelitní 3D mapa Vieira Fazenda, Brazílie

3D mapa Vieira FazendaGoogle Earth – podívejte se na Vieira Fazenda z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Vieira Fazenda dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Vieira Fazenda shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Vieira Fazenda, Brazílie v Google Earth »

Letiště Vieira Fazenda a okolí

Letiště ve městě Vieira Fazenda a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Vieira Fazenda říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Vieira Fazenda (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Vieira Fazenda a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Vieira Fazenda

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Vieira Fazenda: textový odkaz

satelitní mapu Vieira Fazenda: obrázkový odkaz

satelitní mapu Vieira Fazenda

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Vieira Fazenda: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Vieira Fazenda: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Vieira Fazenda: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Muyumbana v oblasti Kalabo, Western, Zambie
  2. Krasovka v oblasti Stanovlyanskiy rayon, Lipetskaya Oblast, Rusko
  3. Springs Park v oblasti Lancaster County, South Carolina, Spojené státy americké
  4. Heilsbronn v oblasti Ansbach, Mittelfranken, Bayern, Německo

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.