3D mapa Sete Pontes

Satelitní mapa Sete Pontes

název bez diakritiky: Sete Pontes
správní zařazení: Sao Goncalo, Rio de Janeiro, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 22° 50' 13" South, 43° 4' 58" West

Sete Pontes a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Sete PontesVítejte na stránce věnované satelitní mapě Sete Pontes. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Sete Pontes, administrativně je místo zařazeno do oblasti Sao Goncalo, Rio de Janeiro, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 22° 50' 13" South, 43° 4' 58" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Sete Pontes v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Sete Pontes

Hotely Sete Pontes: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Sete Pontes: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Sete Pontes, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Sete Pontes Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Sete Pontes. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Sete Pontes

3D mapa Sete Pontes v Google Earth

satelitní 3D mapa Sete Pontes, Brazílie

3D mapa Sete PontesGoogle Earth – podívejte se na Sete Pontes z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Sete Pontes dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Sete Pontes shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Sete Pontes, Brazílie v Google Earth »

Letiště Sete Pontes a okolí

Letiště ve městě Sete Pontes a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Sete Pontes říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Sete Pontes (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Sete Pontes a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Sete Pontes

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Sete Pontes: textový odkaz

satelitní mapu Sete Pontes: obrázkový odkaz

satelitní mapu Sete Pontes

vyhledávací box

satelitní mapy od Googlu



UPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Sete Pontes: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Sete Pontes: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Sete Pontes: velká mapa jako odkaz



náhodná místa

  1. Calanga v oblasti Cambundi-Catembo, Malanje, Angola
  2. Goloday v oblasti Murashinskiy rayon, Kirovskaya Oblast, Rusko
  3. Moldagul v oblasti North Kazakhstan, Kazachstán
  4. Ban Wang Phak Rung v oblasti Uttaradit, Northern, Thajsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.