3D mapa Alecrim

Satelitní mapa Alecrim

název bez diakritiky: Alecrim
správní zařazení: Natal, Rio Grande do Norte, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 5° 46' 0" South, 35° 13' 0" West

Alecrim a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa AlecrimVítejte na stránce věnované satelitní mapě Alecrim. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Alecrim, administrativně je místo zařazeno do oblasti Natal, Rio Grande do Norte, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 5° 46' 0" South, 35° 13' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Alecrim v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Alecrim

Hotely Alecrim: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Alecrim: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Alecrim, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Alecrim Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Alecrim. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Alecrim

3D mapa Alecrim v Google Earth

satelitní 3D mapa Alecrim, Brazílie

3D mapa AlecrimGoogle Earth – podívejte se na Alecrim z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Alecrim dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Alecrim shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Alecrim, Brazílie v Google Earth »

Letiště Alecrim a okolí

Letiště ve městě Alecrim a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Alecrim říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Alecrim (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Alecrim a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Alecrim

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Alecrim: textový odkaz

satelitní mapu Alecrim: obrázkový odkaz

satelitní mapu Alecrim

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Alecrim: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Alecrim: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Alecrim: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Balinga v oblasti Bongor, Mayo-Kebbi, Čad
  2. Songso-dong v oblasti Changang, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.