3D mapa Pirangi do Norte

Satelitní mapa Pirangi do Norte

název bez diakritiky: Pirangi do Norte
správní zařazení: Nisia Floresta, Rio Grande do Norte, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 5° 58' 0" South, 35° 8' 0" West

Pirangi do Norte a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Pirangi do NorteVítejte na stránce věnované satelitní mapě Pirangi do Norte. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Pirangi do Norte, administrativně je místo zařazeno do oblasti Nisia Floresta, Rio Grande do Norte, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 5° 58' 0" South, 35° 8' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Pirangi do Norte v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Pirangi do Norte

Hotely Pirangi do Norte: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Pirangi do Norte: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Pirangi do Norte, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Pirangi do Norte Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Pirangi do Norte. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Pirangi do Norte

3D mapa Pirangi do Norte v Google Earth

satelitní 3D mapa Pirangi do Norte, Brazílie

3D mapa Pirangi do NorteGoogle Earth – podívejte se na Pirangi do Norte z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Pirangi do Norte dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Pirangi do Norte shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Pirangi do Norte, Brazílie v Google Earth »

Letiště Pirangi do Norte a okolí

Letiště ve městě Pirangi do Norte a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Pirangi do Norte říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Pirangi do Norte (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Pirangi do Norte a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Pirangi do Norte

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Pirangi do Norte: textový odkaz

satelitní mapu Pirangi do Norte: obrázkový odkaz

satelitní mapu Pirangi do Norte

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Pirangi do Norte: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Pirangi do Norte: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Pirangi do Norte: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Cobumba v oblasti Catio, Tombali, Guinea-Bissau
  2. Trauterfing v oblasti Landshut, Niederbayern, Bayern, Německo
  3. Daro v oblasti Swat, N.W.F.P., Pákistán
  4. Los Flacos v oblasti Monte Plata, Dominikánská republika

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.